E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
CHICO LATTE Kutulu Çikolatalar > 500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata

500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata

Ürün Kodu: 500grkutu
Sepet
59,5 TL (KDV Dahil)
  • Email

Toptan çikolata siparişleriniz için iletişime geçiniz. 0216 606 37 38

 

42 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

Alt katında 12 adet  Orta katında 15 adet Üst katında 15 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.


Çikolata çeşitleri: Fındık Kremalı Kristal, İçi Fındıklı 3 lü Fındık, Bitter Karamel Pabuç, Sütlü Karamel Fiyonk, Bitter Ganaj(Süt Kreması,Terayağ, Bitter Çikolata), Sütlü Fındık Krokan Çikolata mevcuttur.

 

Orta boy kutu seçeneğimiz içeriğinde 45 adet çikolata bulunmaktadır. Tadı damaklarda kalan çikolatalarımız ile sağlığına özen gösterenlere bitter çikolata kutulu ürünlerimizde yer almaktadır.Online çikolata siparişiniz kurye seçeneği ile İstanbul için ortalama 3 saat içerisinde(saat 18.00 kadar) çikolata gönderiminiz yerine ulaştırılır. İstanbul çikolata siparişiniz bu bölgedeki dağıtım ağımızın bulunmasından dolayı daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Diğer iller için hediye çikolata gönderiniz en geç 2 iş günü içerisinde(İlçeler kargo dağıtım günlerine göre değişkenlik gösteririr.) yerine ulaştırılır.

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kurye ile ulaşım: Ürün siparişi verildikten sonra İstanbul'un bir çok bölgesine ortalama 3-4 saat içersinde ulaşımı sağlanmaktadır.Kurye fiyatlandırması sipariş bölgesine göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 5 TL kargo bedeli ödeyerek Ups Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte alındığı için daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Kargo Teslimat Süresi: Verilen siparişler, ortalama  1-3 "iş günü" içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Takibi : Gönderilen siparişinie ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsinz.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Abey Gıda tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün İadesi: Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
   


Müşteri Yorumları
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Bilge ozenli 28.09.2016
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Dolu dolu çikolatası ve lezzeti çok güzel üstelik uygun fiyatı, ulaşım hızı ,anlaşılabilir bir görsel ve lezzet alkışlıyorum sizi.
Cevap :Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Duygu Daşhan 24.02.2016
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Belçika çikolatalarının tadını aldım muhteşemdi chicolatte
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Filiz Aksu 26.01.2016
500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Lezzeti teslim hızı çok iyiydi teşekkürler