E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
CHICO LATTE Kutulu Çikolatalar > 520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata

520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata

Ürün Kodu: 520grSamadlen
Sepet
47 TL (KDV Dahil)
  • Email

Toptan çikolata siparişleriniz için iletişime geçiniz. 0216 606 37 38

 

500 gr (net)  Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata

 

80 adet sütlü bitter hediyelik madlen çikolata vardır.

Çikolata çeşitleri: 40 adet sütlü hediyelik madlen çikolata ve 40 adet bitter hediyelik madlen çikolata vardır.

 

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kurye ile ulaşım: Ürün siparişi verildikten sonra İstanbul'un bir çok bölgesine ortalama 3-4 saat içersinde ulaşımı sağlanmaktadır.Kurye fiyatlandırması sipariş bölgesine göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 5 TL kargo bedeli ödeyerek Ups Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte alındığı için daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Kargo Teslimat Süresi: Verilen siparişler, ortalama  1-3 "iş günü" içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Takibi : Gönderilen siparişinie ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsinz.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Abey Gıda tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün İadesi: Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
   


Müşteri Yorumları
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
esra demir 26.03.2018
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
Hediyelik göndermiştim, alan kişi çok beğenmiş ve paketleme-kargo da çok güzel yapılmış, teşekkürler.
Cevap :Güzel yorumlarınız ve ayrıca da bizleri tanımayanlar için de referans olduğunuzdan dolayı asıl bizler çok teşekkür ederiz.
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
Yasemin Akgül 13.04.2016
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
Madleni her yerden yiyemezsiniz yağ tadı gelir ayrıca boğazınızı yakar. Sizde ise enfes çikolata tadını alıyorum. Yazarak benim gibi hiç bilmeden alanlara referans olsun istedim. İyi çalışmalar.
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
Sema Aldag 25.02.2016
520 gr Sarı Sütlü Bitter Karışık Hediyelik Madlen Çikolata
Ben ince yaprak madlen sevenlerdenim. Madlenleriniz gerçekten çok kaliteli bravo...