E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
CHICO LATTE Kutulu Çikolatalar > 750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata

750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata

Ürün Kodu: 750grkutu
Sepet
89 TL (KDV Dahil)
  • Email

Toptan çikolata siparişleriniz için iletişime geçiniz. 0216 606 37 38


 

64 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

Alt katında 20 adet  Orta katında 20 adet Üst katında 24 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.


Çikolata çeşitleri: Fındık Kremalı Kristal, İçi Fındıklı 3 lü Fındık, Bitter Karamel Pabuç, Sütlü Karamel Fiyonk, Bitter Ganaj(Süt Kreması,Terayağ, Bitter Çikolata), Sütlü Fındık Krokan Çikolata mevcuttur.

 

Bu kutu çikolata kapağını açtığı andan itibaren nefis çikolata kokusu ile zihinleri içerisindeki 64 adet çikolatanın yerleştiği 4 oluk 3 kat tat ile çikolata şelalesine düşmüş gibi hissettirecektir.Seçeneklerimiz arasında hediyelik çikolata gönderimi yapacağınız en fazla çikolata adetleri arasında bulunan kutumuz hem çikolata siparişi verirken en doygun seçenek olurken hemde uygun fiyatlı çikolata gönderme isteğinizi online çikolata siparişi vererek kolayca yapabilirsininiz.

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kurye ile ulaşım: Ürün siparişi verildikten sonra İstanbul'un bir çok bölgesine ortalama 3-4 saat içersinde ulaşımı sağlanmaktadır.Kurye fiyatlandırması sipariş bölgesine göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 5 TL kargo bedeli ödeyerek Ups Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte alındığı için daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Kargo Teslimat Süresi: Verilen siparişler, ortalama  1-3 "iş günü" içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Takibi : Gönderilen siparişinie ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsinz.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Abey Gıda tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün İadesi: Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
   


Müşteri Yorumları
750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Ahmet Soylu 29.09.2016
750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Firmanızda ki içten ilgi ve alaka, ulaşımda sağlanan kolaylık ve dakiklik, çikolataların tazeliği ve lezzeti sizi özel günlerimizin vazgeçilmezi yaptı, her şey için teşekkürler.
Cevap :Güzel yorumlarınız için biz teşekkür ederiz.
750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Hüma Yıltürk 23.02.2016
750 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Çalıştığımız bir firmanın hediyesi ile sizi tanımış oldum.Teslimat hızınız ve çikolata kalitenizden çok memnun kaldım