E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
CHICO LATTE Hediyelik Çikolatalar > Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)

Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)

Ürün Kodu: 4BPapFiKK26
Sepet
89 TL (KDV Dahil)
  • Email

İçeriğinde 680 gr (68 adet) kırmızı kağıtlı fıstıklı kalp çikolata mevcuttur.

 

Kutu Ölçüleri

Boy : 21,5 cm

En: 19,5 cm

Yükseklik: 9 cm

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kurye ile ulaşım: Ürün siparişi verildikten sonra İstanbul'un bir çok bölgesine ortalama 3-4 saat içersinde ulaşımı sağlanmaktadır.Kurye fiyatlandırması sipariş bölgesine göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 5 TL kargo bedeli ödeyerek Ups Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte alındığı için daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Kargo Teslimat Süresi: Verilen siparişler, ortalama  1-3 "iş günü" içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Takibi : Gönderilen siparişinie ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsinz.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Abey Gıda tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün İadesi: Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
   


Kredi kartı ile tek çekim yada havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)
Fitnat Şıkrık 06.03.2018
Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)
Kutunun kendisi ve içeriğinde ki çikolatalar harikaydı. Acaba herhangi bir yerde mağazanız mevcut mudur? Birebir çikolatalarınızı görmek ve alışveriş yapmak çok isterim.
Cevap :Dilerseniz Acıbadem ve Sahrayıcedid mağazalarımıza uğrayabilirsiniz.
Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)
Yavuz Uzun 26.02.2018
Büyük Boy Papyon Figürlü Kalp Kutu (680 gr Sütlü Kalp Çikolata)
Sevgililer günü paketim tam zamanında ulaştırdınız.İlginize ve alakanıza çokkk teşekkür ederim.