E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   
CHICO LATTE Hediyelik Çikolatalar > Gümüş Türk Kahvesi Seti (350 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata İle Birlikte)

Gümüş Türk Kahvesi Seti (350 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata İle Birlikte)

Ürün Kodu: 28GümTürkKSe38
Sepet
107,5 TL (KDV Dahil)
  • Email
Gümüş Türk Kahvesi Seti ile beraber almak istediğiniz çikolata

 Beraberinde 350 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata gönderilecektir.

Hediyelik Gümüş Türk Kahvesi Seti yanında 350 gr Chicolatte Karışık dolgululu çikolata kutusu ile paketlenip gönderilir.

 

Tepsi Boyutları         Lokumluk Boyutları       Fincan Tabağı Boyutları    Fincan Boyutları

 
Boy: 34 cm                Boy: 11,5 c                      Boy: 10 cm                        Boy: 8 cm

En: 16 cm                  En: 8,5 cm                      En: 10 cm                          En:  5 cm

                                 Yükseklik: 5,5 cm            Yükseklik: 1 cm            Yükseklik: 9,5 cm

 

350 gr Kutu İçeriği

30 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

Alt katında 15 adet Üst katında 15 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.

Çikolata çeşitleri:Fındık parçacıklı kremalı sütlü çikolata, karamelize süt aromalı bitter çikolata, fındık krokant kremalı sütlü çikolata, duble Antep fıstıklı sütlü çikolata,kahve krema dolgulu beyaz çikolata,kakao kremalı bitter çikolata.

Teslimat: Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kurye ile ulaşım: Ürün siparişi verildikten sonra İstanbul'un bir çok bölgesine ortalama 3-4 saat içersinde ulaşımı sağlanmaktadır.Kurye fiyatlandırması sipariş bölgesine göre değişiklik göstermektedir.

Kargo Bedeli: Siparişlerinizi, boyutu ne olursa olsun Türkiye’nin her yeri için sadece 5 TL kargo bedeli ödeyerek Ups Kargo güvencesi ile teslim alabilirsiniz. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte alındığı için daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Kargo Teslimat Süresi: Verilen siparişler, ortalama  1-3 "iş günü" içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır.Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş Takibi : Gönderilen siparişinie ait bir kargo gönderi numarası size e-posta aracılığı ile gönderilir. Bu numara ile sitemizin anasayfasından yada ilgili firmanın kendi sitesinden kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsinz.

Faturalandırma: Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına Abey Gıda tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.

Fatura ve Teslimat Adresleri: Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Ürün Teslim Alma: Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün İadesi: Siparişinizdeki ürün/ürünleri herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden geri verilmesi gerektiğini unutmayın.
   


Kredi kartı ile tek çekim yada havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Özlem Genç 05.04.2016
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Üniversitedeki çok sevdiğim hocalarıma hediye ettim bayıldılar teşekküler
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Yüksel Başaran 29.03.2016
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Hep aradığım ve hiçbir sitede rastlamadığım bir hediye oldu harikasınız
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Zehra Deniz 27.03.2016
Gümüş Türk Kahvesi Seti
Bir kahvenin kırk yıl hatırı var derler. Ama çikolatanın tadı o kadar müthiş ki bence kahve yanında çikolatanın da tadı unutulmaz :) Ayrıca güzel hediye paketi için de teşekkürler.