E-Posta :
Şifre :
    Şifremi Unuttum !    Üye Ol !
   
E-Posta :
   
Bir e-posta giriniz..
:
    Giriş Yap !   Üye Ol !
   

Sitemizde bir çok farklı tadın sunulduğu değişik çikolatalar bulunuyorlar. Üstelik bunları almak için aynı şehirde olmanıza bile gerek yok. Hangi şehirde olursanız olun çikolata gönderme seçeneğine tıklayarak bu farklı paketler arasından en çok beğendiğinize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en beğendiğiniz paketi seçmek ve hemen sipariş vermek olacaktır. 

Türk insanı çikolatayı dünyadaki diğer ülke insanlarından çok sonraları tanımıştır. Çünkü millet olarak çikolata göndermek yerine şerbetli tatlıyı tercih etmişizdir.Belkide bu alışkanlıktan dolayı çikolata göndermeyide kabullenmesi, çikolatanın ülkemizde çok daha geç yer almasına sebep olmuştur.

 

İlk çikolata fabrikası cumhuriyetin ilanında 3 sene sonra açılmıştır.Son on yıldır atağa geçen çikolata sektörü dünyadaki çikolata tadını ülkemizde aratmayacak şekilde faaliyetleri sürdürmektedir.Böylelikle türk insanıda bu tadı sevdikleriyle paylaşmayı ziyaretlerinde çikolata götürmeyi alışkanlılarını değiştirmeye başlamıştır.Bu durumda çikolata sektörünün eskisine nazaran günümüzde çok daha büyük bir pazar payı almasına neden olmuştur. Türk halkının çikolataya olan bu bakış açısı günümüz internet dünyasına da olumlu yansımıştır. Türkiyenin neresinde olursanız olun istediğiniz zaman ve istediğiniz adrese çikolata göndermek artık çok kolay. Bu keyif verici paylaşımı Chicolatte adıyla şık bir şekilde sunulmuş ürünlerde göndermek bir tık ötenizde. Evinizde otururken sizin için değerli olan bir insanı çikolata gönderisiyle mutlu etmek çok basit. Tüm Türkiye'ye uygun fiyatlarıyla mutluluk dağıtmak sizin değerli siparişlerinizle mümkün kılıyoruz. Sadece doğum günleri yada özel günlerde senede bir kere çikolata göndermek yerine etrafınızdaki kişileri hatırlatmak veya hatırlamak adına istediğiniz heran sevindirebilirsiniz.

 

İnsanların çikolata'nın mutluluk verici büyük artısından kilo almak korkusuyla kaçması yerine Chicolattenin küçükten büyüğe çikolata çeşitlerini paylaşabilisiniz. Fazla kilolarıyla başı dertte olan sevdiklerinizi küçük ama heyacan verici çikolata lezzetiyle buluşturabilirsiniz.Sadece herhangi arama sitesine çikolata gönder kelimesini yazmanız yeterlidir.