CHICOLATTE

500 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata

Ürün Kodu : 500grkutu
89,50TL(KDV Dahil)

Toptan çikolata siparişleriniz için iletişime geçiniz. 0216 606 37 38


Çikolatala Çeşitleri  Özel  Günler Ve Bayramlarda Çeşitlilik Gösterebilir. 

 

42 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

Alt katında 12 adet  Orta katında 15 adet Üst katında 15 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.


Çikolata çeşitleri: Fındık Kremalı Kristal, İçi Fındıklı 3 lü Fındık, Bitter Karamel Pabuç, Sütlü Karamel Fiyonk, Bitter Ganaj(Süt Kreması,Terayağ, Bitter Çikolata), Sütlü Fındık Krokan Çikolata mevcuttur.

 

Orta boy kutu seçeneğimiz içeriğinde 42 adet çikolata bulunmaktadır. Tadı damaklarda kalan çikolatalarımız ile sağlığına özen gösterenlere bitter çikolata kutulu ürünlerimizde yer almaktadır.Online çikolata siparişiniz kurye seçeneği ile İstanbul için ortalama 3 saat içerisinde(saat 18.00 kadar) çikolata gönderiminiz yerine ulaştırılır. İstanbul çikolata siparişiniz bu bölgedeki dağıtım ağımızın bulunmasından dolayı daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Diğer iller için hediye çikolata gönderiniz en geç 2 iş günü içerisinde(İlçeler kargo dağıtım günlerine göre değişkenlik gösteririr.) yerine ulaştırılır.

İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı 75 TL Üzeri ücretsiz kargo Özel hediye kartı yazma imkanı Ürün teslimatında gönderen bilgilendirmesi

Müşteri Yorumları

Merve Dikmen 15.12.2020
Uzun uzun memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Kutu içeriğinin isteğe göre değiştirilmesi ve bu süreçte çok ilgili olan chicolatte ailesine minnettarım. Hediye olarak gönderdim ve kutusu bile çok şık. Çikolatalar hem görsel olarak hemde lezzet olarak fevkalade. Bundan sonraki tek tercihim sizsiniz. Sağlıklı ve bol kazançlar diliyorum. ??
Bilge ozenli28.09.2016
Dolu dolu çikolatası ve lezzeti çok güzel üstelik uygun fiyatı, ulaşım hızı ,anlaşılabilir bir görsel ve lezzet alkışlıyorum sizi.
Cevap :Güzel yorumlarınız için teşekkürler.
Duygu Daşhan24.02.2016
Belçika çikolatalarının tadını aldım muhteşemdi chicolatte
Filiz Aksu26.01.2016
Lezzeti teslim hızı çok iyiydi teşekkürler

Benzer Kutulu Çikolatalar