CHICOLATTE

Hediyelik Müzikli Beyaz-Altın Atlı Karınca

200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata İle Birlikte
Ürün Kodu : 29BeyAltAtlıK29
  Çikolata Seçiminiz :
  200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
  88,00TL(KDV Dahil)

  Hediyelik Müzikli Beyaz-Altın Atlı Karınca yanında istediğiniz Chicolatte Karışık dolgululu çikolata kutusu ile paketlenip gönderilir.

   

  Ölçüleri

  Boy: 18 cm

  Çapı: 11 cm

   

  Sizi çocukluğunuza götürecek bu şirin beyaz atlı karınca hala ruhu çocuk olan sevdikleriniz için ilginç hediye olabilir. Ofis hediyesi ya da ev hediyesi olarak da kullanılabilecek bu ürün aynı zamanda çevirdiğiniz de müzik de çalabilmektedir. Yanında 370 gr chicolatte kutusu sevdikleriniz için hem kalıcı bir hediye gönderirken hem de çikolata siparişi ile mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz.   

  30 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

  Alt katında 15 adet  Üst katında 15 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.


  Çikolata çeşitleri:Fındık parçacıklı kremalı sütlü çikolata, karamelize süt aromalı bitter çikolata, fındık krokant kremalı sütlü çikolata, duble Antep fıstıklı sütlü çikolata,kahve krema dolgulu beyaz çikolata,kakao kremalı bitter çikolata.

  İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı 75 TL Üzeri ücretsiz kargo Özel hediye kartı yazma imkanı Ürün teslimatında gönderen bilgilendirmesi

  Müşteri Yorumları

  Selim Özen18.09.2017
  Nakit ödeme gerekmekte midir? Birden fazla sipariş edebilir miyim?
  Cevap :Kredi kartı ya da havale ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ürün stoğuna göre istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

  Benzer Hediyelik Çikolatalar