CHICOLATTE

Turkuaz Vw Type 2 Modeli Kumbaralı-Çerçeveli Kayıklı Karavan

200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata İle Birlikte
Ürün Kodu : 55TKayVwTp254
Çikolata Seçiminiz :
200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
Ürüne eklenecek fotoğrafı destek@chicolatte.com adresine sipariş numaranız ile gönderebilirsiniz.
139,00TL(KDV Dahil)

Hediyelik Turkuaz Vw Type 2 Modeli Kumbaralı-Çerçeveli Kayıklı Karavan yanında seçmiş olduğunuz çikolata kutusu ile paketlenip gönderilir.

 

Minibüs Ölçüleri               Resim Ölçüleri

Boy: 15 cm                        Boy: 5,5 cm

En: 6 cm                            En:  4 cm

Yükseklik: 6 cm

 

Nostalji sevenlerin bildiği barış aracı artık minik haliyle sizlere hediye olarak sunulabiliyor. Üstelik üzerinde ki çerçevesi ve aynı zamanda kumbara olarak da kullanılabiliyor olması ilginç hediye sevenler için güzel bir hediye olabilir. Yanında ki 350 gr chicolatte kutusu ile de aynı zaman da çikolata gönderimi de yapabiliyorsunuz.  

 


Çikolata çeşitleri:Fındık parçacıklı kremalı sütlü çikolata, karamelize süt aromalı bitter çikolata, fındık krokant kremalı sütlü çikolata, duble Antep fıstıklı sütlü çikolata,kahve krema dolgulu beyaz çikolata,kakao kremalı bitter çikolata.

İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı 75 TL Üzeri ücretsiz kargo Özel hediye kartı yazma imkanı Ürün teslimatında gönderen bilgilendirmesi

Müşteri Yorumları

Öznur Koç14.07.2016
Salı öğleden önce verdiğim siparişim hala adresine ulaşmadı. Yarın 4. gün ve hala kargo şubelerini dolaşıyor... Olayın hediye sürpriz yanı kalmadı.. Şu an tek merak ettiğim bu sıcakta çikolatalar ne şekilde teslim edilecek
Cevap :Merhaba Öznur Hanım, tamamiyle kargo firması kaynaklı bir problemdir. Özel paketleme ile gönderildiği için herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Aksaklık giderilmiş ürün teslimi yapılmıştır.
Pınar Özçelik05.04.2016
Başarılarınızın devamını diliyorum herşey istediğim gibiydi.
Hüseyin Yatkın01.04.2016
Yıl dönümü çikolatası olarak siparişini verdim. Vaktinde olan teslimi ve birbirine hasret kalan eşleri mutlu ettiğinden dolayı Chicolatte ekibine teşekkür ederim. Böyle güzel bir ekibin ve çalışmalarının uzun süre kalıcı olması dileğiyle.

Benzer Sevdiğinize Özel Çikolatalar