CHICOLATTE

Turkuaz Vw Type 2 Modeli Kumbaralı-Çerçeveli Kayıklı Karavan

200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata İle Birlikte
Ürün Kodu : 44TKayVwTp244
  Çikolata Seçiminiz :
  200 gr Karışık Dolgulu Hediyelik Çikolata
  Ürüne eklenecek fotoğrafı destek@chicolatte.com adresine sipariş numaranız ile gönderebilirsiniz.
  118,00TL(KDV Dahil)

  Hediyelik Turkuaz Vw Type 2 Modeli Kumbaralı-Çerçeveli Kayıklı Karavan yanında 350 gr Chicolatte Karışık dolgululu çikolata kutusu ile paketlenip gönderilir.

   

  Minibüs Ölçüleri               Resim Ölçüleri

  Boy: 15 cm                        Boy: 5,5 cm

  En: 6 cm                            En:  4 cm

  Yükseklik: 6 cm

   

  Nostalji sevenlerin bildiği barış aracı artık minik haliyle sizlere hediye olarak sunulabiliyor. Üstelik üzerinde ki çerçevesi ve aynı zamanda kumbara olarak da kullanılabiliyor olması ilginç hediye sevenler için güzel bir hediye olabilir. Yanında ki 350 gr chicolatte kutusu ile de aynı zaman da çikolata gönderimi de yapabiliyorsunuz.  

   

  30 adet karışık dolgulu hediyelik çikolata vardır.

  Alt katında 15 adet  Üst katında 15 adet dolgulu hediyelik çikolata vardır.


  Çikolata çeşitleri:Fındık parçacıklı kremalı sütlü çikolata, karamelize süt aromalı bitter çikolata, fındık krokant kremalı sütlü çikolata, duble Antep fıstıklı sütlü çikolata,kahve krema dolgulu beyaz çikolata,kakao kremalı bitter çikolata.

  İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı 75 TL Üzeri ücretsiz kargo Özel hediye kartı yazma imkanı Ürün teslimatında gönderen bilgilendirmesi

  Müşteri Yorumları

  Öznur Koç14.07.2016
  Salı öğleden önce verdiğim siparişim hala adresine ulaşmadı. Yarın 4. gün ve hala kargo şubelerini dolaşıyor... Olayın hediye sürpriz yanı kalmadı.. Şu an tek merak ettiğim bu sıcakta çikolatalar ne şekilde teslim edilecek
  Cevap :Merhaba Öznur Hanım, tamamiyle kargo firması kaynaklı bir problemdir. Özel paketleme ile gönderildiği için herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Aksaklık giderilmiş ürün teslimi yapılmıştır.
  Pınar Özçelik05.04.2016
  Başarılarınızın devamını diliyorum herşey istediğim gibiydi.
  Hüseyin Yatkın01.04.2016
  Yıl dönümü çikolatası olarak siparişini verdim. Vaktinde olan teslimi ve birbirine hasret kalan eşleri mutlu ettiğinden dolayı Chicolatte ekibine teşekkür ederim. Böyle güzel bir ekibin ve çalışmalarının uzun süre kalıcı olması dileğiyle.