Türk insanı çikolatayı dünyadaki diğer ülke insanlarından çok sonraları tanımıştır. Çünkü millet olarak çikolata göndermek yerine şerbetli tatlıyı tercih etmişizdir.Belkide bu alışkanlıktan dolayı çikolata göndermeyide kabullenmesi, çikolatanın ülkemizde çok daha geç yer almasına sebep olmuştur.

 

 İlk çikolata fabrikası cumhuriyetin ilanında 3 sene sonra açılmıştır.Son on yıldır atağa geçen çikolata sektörü dünyadaki çikolata tadını ülkemizde aratmayacak şekilde faaliyetleri sürdürmektedir.Böylelikle türk insanıda bu tadı sevdikleriyle paylaşmayı ziyaretlerinde çikolata götürmeyi alışkanlılarını değiştirmeye başlamıştır.Bu durumda çikolata sektörünün eskisine nazaran günümüzde çok daha büyük bir pazar payı almasına neden olmuştur.

 

 Türk halkının çikolataya olan bu bakış açısı günümüz internet dünyasına da olumlu yansımıştır. Türkiyenin neresinde olursanız olun istediğiniz zaman ve istediğiniz adrese çikolata göndermek artık çok kolay. Bu keyif verici paylaşımı Chicolatte adıyla şık bir şekilde sunulmuş ürünlerde göndermek bir tık ötenizde. Evinizde otururken sizin için değerli olan bir insanı çikolata gönderisiyle mutlu etmek çok basit. Tüm Türkiye'ye uygun fiyatlarıyla mutluluk dağıtmak sizin değerli siparişlerinizle mümkün kılıyoruz. Sadece doğum günleri yada özel günlerde senede bir kere çikolata göndermek yerine etrafınızdaki kişileri hatırlatmak veya hatırlamak adına istediğiniz heran sevindirebilirsiniz.

 

 İnsanların çikolata'nın mutluluk verici büyük artısından kilo almak korkusuyla kaçması yerine Chicolatte'nin küçükten büyüğe çikolata çeşitlerini paylaşabilisiniz. Fazla kilolarıyla başı dertte olan sevdiklerinizi küçük ama heyacan verici çikolata lezzetiyle buluşturabilirsiniz.Sadece herhangi arama sitesine çikolata gönder kelimesini yazmanız yeterlidir.

Kişiye Özel Çikolata Gönder

  El yapımı Çikolataya kim hayır diyebilir ki ?! Çikolatanın damaklarda bırakacağı o eşsiz tat ile birlikte bedenlerimizde oluşturacağı mutluluk hissi adeta reddedilemez bir ikili. Sevdiklerinizin, değer verdiğiniz kişilerin özel günlerinde onları hatırladığınızı, kutladığınızı ya da tebrik ettiğinizi göstermenin en leziz yolu Chicolatte.com dan geçmekte. Hem göze hem midelere şenlik yaşatmak, unutulmaz anlara imza atmanın en garantili yolu bizce. Tadına doyulmaz el yapımı çikolatalarla birleştirebileceğiniz kişiye özel hediyeliklerden seçeceğiniz ürün ile birlikte çikolata gönderimi yapabilirsiniz. Hem çok kolay hem de leziz.

 

 Mesela madlen çikolatanın üzerine sticker şeklinde isim yapıştırtabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin, arkadaşınızın, dostunuzun, aile bireylerinizden birinin sizinle birlikte olan veya sadece kendi fotoğrafını koydurabileceğiniz kalemlikler, kumbaralar gibi çeşitli şirin objelerden seçebileceğiniz ürünlerle mükemmel bir hediyelik çikolata gönderisi oluşturabilirsiniz.

 

 Dilerseniz sadece altı çikolata (sütlü fındık krokan, sütlü karamel, sütlü fındık kremalı, bitter ganaj dolgulu, bitter karamel) çeşidinin karışımından oluşan istediğiniz büyüklükte (95gr, 200gr, 350gr, 500gr, 750gr,1000gr) bulabileceğiniz kutu çikolatalarımızda kurye seçeneği ile aynı gün içerisinde (İstanbul içi) kutulu çikolata gönderimini sağlayabilmekteyiz. İsterseniz sütlü ve bitter çikolata karışımından oluşan madlen kutularımızda (500 gr veya 800 gr) çikolata gönderimi için uygun seçimlerden biri olacaktır. İstanbul dışı gönderileriniz için kargo seçimimizde mevcuttur. Kutu çikolatalarla birlikte seçeceğiniz kişiye özel hediyelik ürünlerle de çikolata gönderimi yapabilirsiniz.  Ayıcıklı kutulardan, kalp kutulara, metal kutulardan, kalemliklere, retro arabalardan, ahşap ürünlere, bebek çikolatalarına kadar birçok ürün seçeneği ile birlikte çikolata gönderimiz mevcuttur. Sevgiliye, anneye, babaya, kardeşe, abiye, ablaya, dosta, arkadaşa, iş yerinde ki bir kişiye, apartman komşumuza … Kısacası bizim için tüm anlam taşıyan kişilere özel zamanlarında en leziz tadımlarla en güzel hediyelikleri birleştirerek çikolata gönderimi yapabilmenizi sağlamaya çalışmaktayız. Bunun içinde kendi bünyemizde geniş ürün yelpazesine sahibiz. Sizlere biraz daha çikolata gönderimlerinde seçebileceğiniz ürünlerden bahsedelim. 

 

 Çift katlı kutu isterseniz siyah ve kırmızı renk seçenekleri bulunan, alt kısmında sütlü bitter madlen çikolata, üst kısmında ise altı çeşit karışık dolgulu çikolata, beş çeşit karışık truff (frambuaz, karamel, hindistan cevizi, bitter badem ezmeli, bitter dolgulu) portakal üzüm draje, sütlü, bitter krep, sütlü, bitter portakal stick in bulunduğun geniş ürün yelpazesine sahip çift katlı kutu çeşitlerini de çikolata gönderimi olarak kolaylıkla değer verdiğiniz kişilere ulaştırabilirsiniz.

 

 İsterseniz karışık truff kutuları (karamel, hindistan cevizi, bitter badem ezmeli, bitter dolgulu) 220 gr, 278gr, 500gr olarak yani küçük, orta, büyük seçenekleri ile çikolata gönderimi için uygun ürünlerimizdendir. Üstü bitter çikolata kaplı içi kavrulmuş fıstıklı lokumlu kutularımızda 242gr, 290gr, 462gr yani küçük, orta, büyük kutu seçenekleriyle aynı şekilde çikolata gönderimi için uygundur.

 

 Çikolata gönderimi konusunda işinin ehli kişilerle muhatap olmanızı sağlamaktayız. İlgili ve çözüm odaklı personelimizle sorunsuz çikolata gönderimlerinizi sağlayabilmek için çalışmaktayız. Sahrayı cedit ve Acıbadem de bulunan mağazalarımızdan da birebir tadım yaparak ve alacağınız ürünü kendi gözlerinizle görerek seçebilmeniz de mümkündür.

 

 Chicolatte.com dan da çikolata gönderimlerinizi İstanbul içerisine kurye seçeneği ile İstanbul dışınaysa kargo seçeneği ile ulaştırabilmeniz mümkündür. Çikolata gönderimlerinizi el yapımı çikolata seçenekleri ile değerlendirmeniz bize sorarsanız en doğru seçim olacaktır. Hem sizin çikolata gönderimi yaptığınız kişide unutulmaz olmanızı hem de karşınızda ki kişiye tadına doyulmaz bir lezzetle doyumsuz hazzı yaşatmanızı sağlayacaktır.

 

 Çikolata gönderimleriniz için buradayız, sizleri bekliyoruz. Değer verdiklerinize kalite ve güvenle sunum yapıyoruz. Haydi unutulmaz anlara el yapımı çikolatalarla renk katın.