Çikolatatınız sepetinizde! En şık ve en şirin çikolata sepeti ürünlerimizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

  Bir insanı mutlu etmenin en kolay yolu çikolata değil ise; çikolatalardan oluşmuş bir pakettir. Bu nedenle hayatınızda ki birini şaşırtabilmeniz ve mutlu edebilmeniz için sitemizde harika çikolata sepeti seçeneklerimiz ile sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Birbirinden farklı tatlar ve birbirinden farklı çeştiler bir arada bulunuyor. Size sadece seçmek kalıyor.

 

 Lezzetli çikolatalarla dolu, mutluluk verici bir hediye çikolata sepeti! Süpriz seven dünya güzeli bir sevgiliniz, motive olmak isteyen bir arkadaşınız ya da çikolata hastası akrabanız. Tüm sevdiklerinizi mutlu etmek için chicolatte sizlerin siparişlerinizi bekliyor! 

Çikolata Sepeti

 İstediğiniz anda, istediğiniz içeriğe sahip bir çikolata sepeti hazırlayabilmeniz için geniş ürün yelpazemiz ile sizlerleyiz. Sevdiklerinizi, değer verdiklerinizi gönlünüzce hazırlayabileceğiniz el yapımı çikolatalarla mutlu edebilmek harika bir seçim olmaz mı? Chicolatte.com, Sahrayı cedit ve Acıbademde bulunan mağazalarımızdan istediğiniz her an çikolata sepetini oluşturabilmeniz için tüm ürünlerimiz ile sizlerleyiz. Gönderiniz İstanbul içine kurye, İstanbul dışına ise kargo seçeneği ile ulaştırılacaktır. Dilerseniz mağazalarımızdan da gelip bire bir olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çikolata sepetinin içeriğini oluşturabileceğiniz ürünlerimizden sizlere biraz bahsedelim.

 

 Altı çeşit çikolatanın karışımından oluşan (sütlü fındıklı, sütlü karamelli, sütlü fındık kremalı, sütlü fındık krokanlı, bitter dolgulu, bitter karamelli) kutulu (95gr, 200gr, 350gr, 500gr, 750gr, 1000gr) ürünlerimiz, enfes lezzeti sizlere sunmak için oluşturulmaktadır. Beş çeşit (karamelli, hindistan cevizli, bitter dolgulu, içi badem ezmeli üstü bitter kaplı) karışık halde hazırlanmış truff kutularımız da (küçük, orta, büyük) harika bir seçim olacaktır. Dilerseniz içi kavrulmuş fıstıklı üstü bitter çikolata kaplı lokum seçeneği de sizlere bir lezzet şöleni yaşatabilir. Oluşturacağınız sepetin içine draje (fındık, fıstık, portakal, üzüm, badem ), portakal stick (üzeri sütlü ya da bitter çikolata ile kaplanmış portakal çubukları),krep (sütlü ya da bitter çikolata ile kaplanmış) gibi ürünleri de yerleştirebilmeniz mümkündür. İsterseniz de kapalı çikolata olarak ürün yelpazemizde bulunan sütlü fıstık krokanlı çikolatalardan (pembe, mavi, gümüş, altın renklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.) ya da sütlü içi fındık kremalı fıstıklı çikolatalardan da sepetinizin içine yerleştirebilirsiniz.

 

 Özel günlerde, yeni iş kutlamalarında, doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde, babalar gününde, yılbaşında, bayramlarda, aklınızdan sevdiklerinizi mutlu etmenin geçtiği her an çikolata sepeti gönderimleri ile sizlerleyiz. El yapımı çikolatalar ile değer verdiğiniz kişilerin hem gözlerine hem de midelerine hitap edebileceksiniz. Çikolata sepetlerini rengarenk kurdeleler ile en özenli şekilde sizler için hazırlıyoruz. Gönderimlerinizde sepetinizin içerisine birkaç ürünü yerleştirip çeşitlilikle daha renkli görseller oluşturabilmeniz mümkün. Örneğin seçeceğiniz kutu çikolata ile birlikte draje, portakal stick, krep veya küçük boyda bir truff kutusu ya da lokum kutusu ile birlikte çeşitlilik sağlayarak dolu bir çikolata sepeti yaratabilirsiniz. Dilerseniz yılbaşında isteyeceğiniz çikolata sepetine çerez veya çeşitli diğer ürünleri de yerleştirebilmemiz mümkün olacaktır.

 

 El yapımı çikolataların hazzını çikolata sepeti ile doyumsuz hale getirebilirsiniz. Her tadımda hissedilecek olan o tadına doyulmaz lezzet değer verdiğiniz kişileri unutamayacakları bir mutluluk yaşatmaya yetecektir. Sevdiklerinize mutluluğun kapısını en leziz yolla açıyoruz. Sizler için çikolata sepeti ile birlikte sevdiklerinize keyfi tadına doyulmaz el yapımı çikolataların lezzetiyle sunuyoruz. İnsanların çikolatayla eşleştirdiği her şey her zaman mutluluk ve neşe içermektedir. Çikolata her an da kişileri keyiflendirir. Chicolatte.com dan kolaylıkla vereceğiniz siparişlerinizle mutluluk yanı başınızda. Seçeceğiniz çikolata sepeti seçeneği ile unutulmaz anlara el yapımı çikolatanın dayanılmaz lezzeti ile imza atın. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve ulaştırabileceğiniz hediye seçenekleri arasında en tadına doyulmaz olanı ile sevdiklerinizi mutlu edin. Keyifle sevdiklerinizin anlarına neşe katın. Ailenizle, çoluk çocuk yaşlı genç sabah akşam hiçbir endişe duymadan tüketebileceğiniz tatlarla sizleri buluşturuyoruz. İlgili ve özenli personelimizle sizlere yardımcı olmaktan keyif duyuyoruz. Unutulmaz anlarınıza tat katan biz olmak istiyoruz ve sizler için tüm kolaylıkları size sunuyoruz.

 

 Siparişlerinizde Chicolatte.com dan sevgi ve özenle sizlere ulaştırılmak için hazırlanan el yapımı çikolatalarla her anınızda sizlerle olmak istiyoruz. Bizi seçtiğiniz her an mutluluğu sipariş ettiğinizi unutmayın ve keyifle bu mutluluğun hazzını yaşayın.

Haydi Çikolata sepeti siparişi vermeye, mutluluğa açılan kapıları keyifle yaratmaya, sevgi ve güvenle siparişlerinizi değer verdiklerinize rahatlıkla buluşturmaya.