CHICOLATTE

Toptan Çikolata

 El yapımı çikolatayla tüm kurumsal firmaların, şirketlerin ve küçük işletmelerin bayramlarını, yılbaşı zamanlarını ve tüm özel günlerini tatlandırıyoruz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve ulaştırabileceğiniz ürünlerle de sizlerin özel zamanlarınıza keyif katmayı umuyoruz. Geniş ürün yelpazesiyle Chicolatte.com’dan, Acıbadem ya da Sahrayı cedit deki mağazalarımızdan seçtiğiniz çikolata çeşidini rahatlıkla personelleriniz ile paylaşabilmenizi sağlıyoruz. Chicolatte’nin tadına doyulmaz ürünleri ile tüm çalışanlarınızı hem ruhsal hem de görsel olarak mutlulukla tatmin edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

 Bilindiği gibi bayramlarımız bizler için büyük önem taşımaktadır. Maddi anlamda firma sahiplerine manevi anlamda da firma çalışanlarına mutluluk garantili çikolataları bu yüzden kolaylıklarla sizlerle paylaşmaktayız. İstediğiniz çeşitliliği yaratabileceğiniz çikolata sepetlerinden, kutulu çikolatalara, çift katlı kutulardan, lokumlara, içeriğinde truffle olan kutulardan oluşturulan daha bir sürü seçenek ile sizlerin hem gözünü hem de ağız tadına düşünmekteyiz. Çikolata kutularımız altı çeşit el yapımı çikolatadan (sütlü karamelli, sütlü fındık kremalı, sütlü fındıklı, bitter dolgulu, bitter karamelli, sütlü fındık krokanlı) oluşmaktadır. Truffle kutularımız beş çeşit karışık truffle’dan(karamelli, frambuazlı, bitter dolgulu, badem ezmeli bitter, sütlü hindistan cevizli) oluşmaktadır. Lokum kutularımız ise çifte kavrulmuş bitter çikolata kaplı fıstıklı lokumlardan oluşmaktadır. Dilerseniz bu çikolata kutuları seçimlerine drajeler (fındık, badem, portakal, üzüm, fıstık, sütlü ya da bitter) portakal stickler (sütlü-bitter) veya sütlü ya da bitter karışık kreplerde eşlik edebilmektedir. İsterseniz de sütlü bitter karışık olarak seçebileceğiniz madlen çikolataların içinde bulunduğu kutularda sizlere sunulmaktadır. Birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz Chicolatte.com’dan gönül ferahlığı ile tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilmeniz sağlanmaktadır. Bu arada istediğiniz ürünlerden çikolata sepeti hazırlatabilmeniz de mümkündür.

 

 Toplu gönderimlerde indirimli olarak ürünlerimizi alabilmeniz mümkündür. İstanbul dışına kolaylıkla kargo firmalarıyla gönderimler sağlanır. İstanbul içine ise kendi personellerimiz ile teslimatları yapmaktayız. Güvenilir tat ve özen arayanlar için geçerli adres Chicolatte.com dur. Sizin sağlığınız ve rahatlığınız ön planda tutularak tüm satış işlemleri gerçekleştirilir.

 

 Yılbaşlarında da keyifle elemanlarınızla paylaşabileceğiniz çikolata gönderimlerini rahatlıkla yapabilmenizi sağlamaktayız. İstediğiniz ürünleri birleştirerek yılbaşı sepeti oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de mağazalarımızdan birebir olarak gelip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kurban bayramı ve Şeker bayramlarında da gönderimlerinizi rahatlıklara sizlere ulaştırabilmekteyiz. Bayramlarda vereceğiniz toplu siparişlerinizde de indirim uygulanmaktadır. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişlerinizin zamanında istediğiniz yerde olması özenle sağlanmaktadır.

 

 Bu özel zamanlarda çalışanlarınıza sunacağınız el yapımı çikolatanın farkını her anlamda hissedebileceksiniz. Tadıyla, kokusuyla ve görüntüsüyle yüzde yüz motivasyon kaynağı olacağından emin olabilirsiniz. Çalışanlarınızın isteyerek mutlulukla kendi evlerinde yiyebilecekleri bir tadı onlarla buluşturabilirsiniz. Güvenle çocuklarına yedirebilecekleri, büyüklerine götürebilecekleri ve arkadaşlarıyla da keyifli bir sunumla paylaşabilecekleri çikolata şölenini onlara yaşatabilirsiniz. Kolaylıkla Chicolatte.com’ dan ya da mağazalarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz boyuttaki her çikolata kutusundan seçim yapabilirsiniz. Çikolata kutularınızın ulaşımının sapasağlam gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Zamanlama ve özen bizim öncelikli unsurlarımızı oluşturmaktadır. Sizin huzurunuz bizim güvencemizdir. O yüzden elemanlarımız tarafından özveri ile tüm gönderimleriniz hazırlanmaktadır. Sizlerin en özel günlerin de tüm sevdikleri ile birlikte lezzet dolu anları paylaşacağı mutluluk ile etrafa bakacağı hisleri yaratmayı amaçlıyoruz. El yapımı çikolatanın hazzını sizlerin istediği her an sevdiklerinizle buluşturabiliyoruz. Kendinizden emin bir şekilde herkesle paylaşabileceğiniz eşsiz tatları sizler için yaratıyoruz. Ve keyif aldığınız her an sizlere eşlik etmekten gurur duyuyoruz.

 

 Tüm toptan satışlar da indirimlerimiz ve kolay ulaşım seçenekleri ile sizlerle bayramlarda, yılbaşı zamanlarında buluşmayı hedefliyoruz. Hem işverenlere kolaylık hem de çalışanlara tadına doyulmaz eşsiz bir lezzet sunuyoruz. Chicolatte.com el yapımı çikolatanın hazzını sizlere kolaylıkla sunmakta.

 

 Haydi, tüm özel günlerde tüm toptan siparişlerde tek adresiniz Chicolatte ile keyif dolu anlara imzanızın atın ve asla pişman olmayın.