İlginç Hediyeler

 

 El yapımı çikolata ile birleştirilebilecek ilginç hediyelik seçenekleri kim sevdikleri ile paylaşmak istemez ki? Chicolatte.com da size bu müthiş ikiliyi birleştirebilme fırsatı sunulmaktadır. Dilerseniz altı çeşit çikolatanın karışımından oluşan kutular ile ya da beş çeşit karışık truffle karışımından oluşan kutu seçenekleri ile isterseniz de çifte kavrulmuş bitter kaplı fıstıklı lokum kutularından seçerek mükemmel bir gönderi oluşturabilirsiniz. Sizlerin seçeceği ilginç hediyelik ile çikolata sepeti şeklinde oluşturulabilecek bir gönderim de yapabilmeniz mümkündür. Tadına doyulmaz el yapımı çikolatanın lezzetiyle,  keyifle karşılanacak bir hediye oluşturmaktan bizimle çok daha kolay. Chicolatte.com da ilginç hediyelikleri sizlerle buluşturmaktayız. Her keseye uygun fiyatlarla herkesin bu hazzı yaşayabilmesini amaçlamaktayız. Şimdi sizlere biraz çikolataları ve hediyelikleri tanıtalım. Ne dersiniz?

 Ürünler

 

 Altı çeşit karışık çikolatan oluşan (sütlü fındık kremalı, sütlü üçlü fındık, sütlü karamelli, sütlü fındık krokanlı, bitter dolgulu ganaj, bitter karamelli) 95gr (8 adet), 200gr (16 adet), 350gr (30 adet), 500 gr (42 adet), 750gr (64adet), 1000gr (88 adet) seçenekleri bulunan dolgulu çikolata seçenekleri ile gönderinizi oluşturabilirsiniz. Ya da 500 gr veya 800 gr seçenekleri bulunan sütlü-bitter karışık madlen kutu seçeneklerini seçebilirsiniz. Dilerseniz de çifte kavrulmuş bitter kaplı fıstıklı küçük orta büyük seçenekleri bulunan lokum kutularını da tercih edebilirsiniz. Tabi isterseniz de beş çeşit karışık (Hindistan cevizli, bitter dolgulu, karamelli, frambuazlı, bitter kaplı badem ezmeli) truffle dan oluşan yine küçük orta büyük seçenekleri bulunan kutularımızdan da sizler seçebilirsiniz. Seçeceğiniz çikolata kutuları ile birleştirebileceğiniz ürünleri de biraz sizlere tanıtalım.

 

 Üzeri yazılı ve desenli karton çantalardan, dekoratif müzikli tahta kutulara, çeşitli desen ve şekillere sahip farklı dokulardan oluşan kalp karton kutulardan, nostaljik görünümlü kumbara, çerçeve ve kalemliklere, içerisine fotoğraf koydurabileceğiniz motosiklet ya da araba şeklinde ki objelerden, geçmişi anımsatan taksim tramvayına, kaplumbağa, kurbağa gibi sevimli hayvan görsellerine sahip tuzluklardan, sevimli kalpli ayıcıklara, metal saatlerden, nostaljik araba, minibüs ve motosikletlere, çeşitli mumluklardan, yazılı ve desenli yastıklara, kahve fincanı setinden, notluklara kadar birçok çeşitli ürünün bulunduğu geniş ürün yelpazesini sizlere sunmaktayız. Dilediğiniz ilginç hediyelikler arasından seçtiğiniz ürün ile istediğiniz çikolata kutusunu birleştirerek gönderim yapabilmenizi sağlamaktayız. İstanbul içerisine aynı gün teslimatı kurye ile İstanbul dışına ise farklı günlerde ulaşımı kargo ile yapmaktayız. Sizlerin isteği doğrultusun da seçeceğiniz ilginç hediyelik ürünü ile bir çikolata sepeti de oluşturabilmeniz de mümkündür. İsterseniz bu sepete draje (fındık, fıstık,portakal,badem), sütlü-bitter karışık portakal stick ya da sütlü-bitter karışık rulokat’ ta koydurabilmeniz mümkündür.

 

 Chicolatte.com‘dan seçeceğiniz ilginç hediyelik ürünler ile oluşturacağınız gönderilerinizin, rahatlık ve kolaylıkla ile yerine ulaşması için gerekli özenli iletişim personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İster iş arkadaşınıza, ister aile bireyinize, ister sevgilinize, ister eşinize, ister çocuğunuza, ister dostunuza, ister apartman komşunuza, ister büyüklerinize, ister personelinize, ister patronunuza isterseniz de arkadaşınıza gönderebileceğiniz birçok ilginç hediyelik ürün ile kısacası istediğiniz herkese çikolata gönderimi yapabilmenizi sağlıyoruz. Chicolatte. com’ da ki özen, ilgi ve alakayı aynı zamanda mağazalarımızda da sizlerle buluşturmaktayız. Yine birçok ürün seçeneği ile mağazalarımızda da bire bir görerek ürünü satın alma işlemini gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz. Acıbadem ve Sahrayı cedit olmak üzere iki farklı lokasyonda bulunan mağazalarımız sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için özenle çalıştırılmaktadır.

 

 Sevgi ile tertemiz koşullar da üretilen el yapımı çikolatalarımız ile sizlerin sevdiği ve değer verdiği kişilere en kolay şekilde gönderilerinizi ulaştırmayı amaç ediniyoruz. Bunun için Chicolatte.com internet sitemiz ve İstanbul içerisinde ki iki farklı lokasyonda bulunan mağazalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

 

 Şimdi ilginç hediyelerden seçeceğiniz bir ürün ile sevdiklerinizi sevindirme zamanı

 

 Hemen çikolata gönderimi için Chicolatte.com da buluşmaya…

 

 Mağazalarımıza da bekleriz J