Babalar Günü Çikolatası

 

 Hepimizin dünyaya geliş nedenlerinden biri olan sevgili babalarımız… Bize tüm özel duyguları tattıran, hayat yolunda bizlere yol gösteren, sevgiyle, pes etmeden her konuda bizi koruyup kollayan, bize güven ve hoşgörü aşılayan, disiplin ve sadakati öğreten, kendi yolumuzu bulmamızda ve yürümemizde bize öncü olan doğum sebeplerimizden bir tanesi olan sevgili babalarımız. Babalar gününde onları önemsediğimizi her zaman hatırladığımızı ve bir ömür onlara minnettar kalacağımızı Chicolatte’ nin el yapımı çikolatalarıyla anımsatabilmeniz mümkün. Özenle ve sevgiyle hazırlanan çikolatalar tüm özel günlerde değer verdiklerinizle paylaşmanız için sizlere sunulmaktadır. Hediye olarak seçebileceğiniz babanıza özel bir mumluk, kutu veya kalemlikle birleştirebileceğiz tadına doyulmaz çikolatalar ile unutulmaz anlara mutlulukla imzanızı atabilirsiniz.

 

 Kutulu çikolataların içeriğinde altı çeşit karışık çikolata bulunmaktadır.( sütlü fındık kremalı, sütlü karamel dolgulu, sütlü fındık krokan, sütlü üçlü fındıklı, bitter dolgulu ganaj, içi karamelli bitter ) İsterseniz bitter kaplı çifte kavrulmuş fıstıklı lokum kutularından, karışık truffle kutularına ( karamelli, frambuazlı, bitter badem ezmeli, sütlü Hindistan cevizli, bitter dolgulu ) çift katlı kırmızı ya da siyah renk seçenekleri bulunan karışık kutulara ( 95 gr sütlü-bitter portakal stick, 95 gr sütlü-bitter çikolata kaplı krep, 425 gr sütlü-bitter madlen, 80 gr bitter-üzüm portakal draje, 146 gr dolgulu çikolata, 112 gr karışık truffle ) veya tek katlı altın renkli kutudan ( 100 gr bitter çikolata kaplı çifte kavrulmuş fıstıklı lokum, 115 gr sütlü-bitter çikolata kaplı krep, 140 gr bitter üzüm-portakal draje, 295 gr dolgulu çikolata, 142 gr karışık truffle )  büyük küçük seçenekleri bulunan sütlü-bitter madlen kutularına kadar geniş bir ürün yelpazemiz mevcut bulunmaktadır. Dilerseniz de sizlerin seçeceği ürünlerden yapabileceğimiz bir çikolata sepeti de oluşturabilmemiz mümkündür.

 

 Chicolatte. Com adlı sitemize baktığınızda da orada ki hediyelik kutuları ve aksesuarları da görebilirsiniz. Babalar günü için de birçok çeşitli ürünü Chicolatte.com sitesinde  bulabilirsiniz. İsterseniz de var olan mağazalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. (Acıbadem, Sahrayı cedit ) İstanbul içerisine aynı gün teslimatlarımız kurye ile 3-3,5 saat aralığında gerçekleşmektedir. İstanbul dışında ki gönderilerinizde de kargo ile ulaşım sağlanmaktadır. Sizin rahatlıkla çikolata gönderimi yapabilmeniz için tüm olanakları sağlamaktayız. Gerek ilgili ve yardımsever personelimiz ile gerekse her konu da danışabileceğiniz ve her türlü bilgiyi alabileceğiniz görevlilerimizle yanınızdayız. Sizin huzurlu olmanızı sağlamayı amaç edinmiş bir firma olan Chicolatte ile el yapımı çikolatanın hazzını mutlulukla birleştirmenizi sağlamaya çalışmaktayız.

 

 Sevgili babalarımız için bu en özel günlerinden biri olan babalar gününde de hem internetten hem de mağazalarımızdan kolaylıkla alışveriş yapabilmenizi sağlıyoruz. En sevdiklerinizin varlığını el yapımı çikolatalarla kutlayın. Unutulmaz anlara sevgi ve mutlulukla renk katın. Tadına doyulmaz olan çikolatalarla adeta bir şölen yaratın. Dilerseniz de en değerli varlıklarımızdan biri olan babalarımız için drajelerden ( fındık, fıstık, portakal, üzüm, badem ) sütlü bitter portakal stickler den ya da sütlü bitter kaplı rulokat veya bitter kaplı çifte kavrulmuş lokumlardan ve istediğiniz grmaj da olan dolgulu çikolata kutularından seçerek te bir çikolata sepeti oluşturabilmeniz mümkündür. Dolgulu çikolata kutularımızın 350 gr (30 adet) 500 gr (42 adet) 750 gr (64 adet) 1000 gr (88 adet) gibi seçeneklerden oluşan küçükten büyüye istediğiniz boyda alabileceğiniz seçeneklerden oluşturulmaktadır. Sizlerin hem bütçesini hem göz zevkini hem de damak zevkini önemsemekte ve bunlar için bir arada bulunan hediye seçenekleri oluşturmaktayız.

 

 Babalar gününe hem kolaylıkla hem güvenle hem de unutulmaz tatları damaklarda yaratacak el yapımı çikolatalarla renk katın. Ve o renk cümbüşünün içerisinde babanıza sevginizi hissettiren en kaybolmayacak mutluluğu yaratın.

 

 Haydi hemen Chicolatte.com unutulmaz anılara sevgi ve mutlukla imza atmaya ;)