Öğretmenler Günü Çikolatası

 

 Yaşamlarımızda bugün olduğumuz kişinin altyapısını oluşturan öğretmenlerimizin kıymetini bilmek ve onların hayatlarımızda ki önemli dokunuşlarına bir karşılık bulabilmek oldukça zordur. Manevi olarak bizlere kattıkları tüm özel hisler için onlara mutluluk sağlayacak en leziz hediye kesinlikle özenle üretilen el yapımı çikolatalar olacaktır.

 

 Bu enfes tadı öğretmenlerimizle buluşturmamız, onlara karşı duyduğumuz şükran ve minneti gösterebilmemiz için öğretmenler günü büyük önem taşımaktadır. Bu kıymetli günde öğretmenlerimize karşı olan sevgimizi bir şölen niteliğinde onlara yansıtmak sizlerin elinde ; Chicolatte.com ‘dan veya mağazalarımızdan yapacağınız alışverişle öğretmenlerimizi bu özel günlerinde mutlu edebilmek çok kolay. El yapımı çikolatalar ile gerçekleştirebileceğiniz tadına doyulmaz bir sürpriz yaratabilirsiniz. İster kalp kutulardan oluşan bir konsept ister hediyelik seçebileceğiniz birçok ürün ile oluşturulabilecek bir hediye sepeti ister sadece kutu çikolatalardan oluşan bir seçenek ister tabaklı hazırlanmış bir ürün ister kapalı çikolatalar ister renkli drajeler gibi birçok geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz herhangi bir çikolata gönderisi ile öğretmenlerimizin bu özel gününü enfes bir lezzetle taçlandırabilirsiniz. Öğretmenler gününde göndereceğiniz kişinin adresi İstanbul içinde ise kurye seçeneğini seçerek, İstanbul dışında ise kargo seçeneğini seçerek öğretmenlerinize kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. İsterseniz de birebir görerek ve dokunarak seçim yapabileceğiniz mağazalarımızdan (Sahrayı cedit ya da Acıbadem) da istediğiniz ürünleri temin edebilirsiniz.

 

 Sizin ve öğretmeninizin birlikte olduğu ya da sadece öğretmeninizin olduğu fotoğrafı madlen çikolata üzerine yapacağımız sticker ile güzel bir armağan oluşturabilirsiniz. Ya da seçeceğiniz kalemlik veya hediyelik ürünün içerisine de bu fotoğrafı koydurabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri de bir araya getirip sizin istediğiniz şekilde bir çikolata sepeti hazırlamamız da mümkün. Öğretmenler gününü bu lezzetle değerlendirmek seçeneklerin en lezzetlisi bizce; siz ne derseniz?


Ülkemizde Öğretmenler Günü Ne Zaman Başladı?


 1981 yılından beri Türkiye'de kutlanan Öğretmenler günü 24 Kasım da olmasının sebebi  Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Millet Mektepleri Başöğretmenliği’ unvanını 11 Kasım 1928 de vermesidir. Bu unvan, 24 Kasım’da Millet Mektepleri Talimatnamesinin yayımlanması ile resmileşmişir.  Bu kısa ve gerekli bilgiyi de sizlerle paylaşıp hatırlatma niteliğinde kullanmak istedik.

 

 Hayatımıza kıymet katan, nitelikleriyle bize yol açan, hem ruhsal hem zihinsel gelişimimizde öncü olan bizi geliştiren hayata hazırlayan minnettarlığımızın bir ömür süreceği sevgili öğretmenlerimiz, iyi ki varlar. Öğretmenlerimizin gözlerinin içinde ki gülüşlerinin sebebini yaratabilmek Chicolatte’nin el yapımı çikolatalarıyla hem kolay hem de unutulmaz olacaktır. Rahatlıkla internetten bize ulaşabilmeniz mümkündür. Birçok anlamlı ürünü sizlerin en özel günlerine eşlik etmesi için tadına doyulmaz el yapımı çikolatalarla donattık. Karamelli, fındıklı, fıstıklı, bitter dolgulu, krokanlı, lokumlu, frambuazlı ve daha birçok çeşit çikolatayla sizlere mutluluk ve unutulmaz anları vadediyoruz. Tabi bunun yanında çikolatayla kaplanmış kreplerimiz, portakal stiklerimiz, birçok çeşidiyle geniş ürün yelpazemizde yer alan drajelerimizde cabası. Kısacası sizler için hazırlanan ürünlerle öğretmenlerimize keyif ve hazzı bir arada yaşatabilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Ve Çikolata

 

 Çikolatayla kutlanacak bir öğretmenler günü mutluluğun anahtarını sunmaktır, sevgiyle yaşananlara içi keyif dolu anları sunmaktır. Taptaze, mis gibi kokusuyla baş döndürücü el yapımı çikolatalarla kim hazzın doruklarına ulaşmak istemez ki? Kim ona hayat yolunda her türlü yardımı karşılıksız sunan sevgili öğretmenine minnetini bu coşkuyla sunmak istemez ki? Çikolatanın hazzı, sizin minnetiniz olsun. Öğretmenlerimizin içini coşkuyla kaplayan bir sevgi süzmesi oluşsun ve bu anlar unutulmaz olsun. Chicolatte.com tüm bu güzel anlarda yanınızda olsun dileğimiz. O yüzden tüm kolaylıkları sizin için var etmekteyiz.

 

 Öğretmen Günü ve en değer verdikleriniz; sizin kalpten sevdikleriniz Chicolatte ile mutluluk kapılarını keyifle onlara açabilirsiniz. Haydi o zaman şimdi coşkuyla, sevgiyle tüm öğretmenlerimize unutulmadıklarını en tatlı yoldan gösterelim ve tadına doyulmaz çikolatalarla onları sevinçle analım.

 

 Öğretmenler Gününüz kutlu olsun, Her zaman minnetle andıklarımız…