Anneler Günü

 

 Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü’ dür. Anneler günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca anne bugün çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Anneler günü ülkemizde 1955 yılında kutlanmaya başladığından beri, çeşitli hediye seçenekleri de bugüne özel hazırlanmaya başlamıştır.

 

 Bizi dünya’ ya getiren tüm sevgi ve ilgisini hiçbir çıkar gözetmeden bize veren bu kutsal kadınları hiç şüphesiz ki Chico Latte’nin hazırladığı anneler günü hediye çikolata çeşitleri ile mutlu edebilmek çok kolay ve tadına doyulmaz olacaktır.

 

 Sizlerin bu kıymetli gününe eşlik edebilmek için tüm lezzetimizle yanınızdayız. Sevgiyle üretilen el yapımı çikolatalarımız, sevginizi aktarmanın en leziz yolu olacaktır. Dayanılmaz sütlü fıstıklı kalp çikolatalarımız seçeceğiniz kutunun içerisine düzenle yerleştirilerek, annenize bu en güzel gününde internetten ya da mağazalardan satın alabileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Yerken sevgiyi içinizde hissettirecek, yüzlerde gülümsemeye sebebiyet verecek, anneler gününü damakta ki tadıyla tamamlayacak hediyelik çikolata çeşitlerimiz sizlere özenle sunulmaktadır.

 

 Anneler gününde bile bizler için sofra kurup evlatlarını dört gözle bekleyen bu eşsiz kadınlara doyumsuz bir çikolata şöleni yaşatmak sizin elinizde. Birçok kutu, obje ve çeşitli hediye seçenekleri leziz çikolatalar ile birlikte sizlere tavsiye edilmektedir. Anneler gününüzü keyifli bir lezzetle perçinliyoruz. Sizlerin hayatına sevgiyle dokunabilmeyi amaçlıyoruz. Ve bunun için el yapımı leziz çikolatalarla yaşamlarınızı renklendiriyoruz. Hatırlanmanın en keyifli yolunu sizler için hazırlıyoruz.

 

 Anneler gününe dair biriktirilecek en güzel anıların içinde çikolatanın varlığı bu günü unutulmaz hale getirmeye yetecektir. Dilerseniz çikolatanın yanına eşlik edecek çeşitli objeler veya sevimli kutular, içine fotoğraf koyabileceğiniz hediyelikler ve hislerinizi iletmenizi sağlayacak küçük notlar, anneler gününün hep mutlulukla hatırlanmasını sağlayacaktır. Samimiyetle var edilen her an, kalplerde sonsuz olacaktır sevgiyle. Var edin Anneler gününü çikolatanın keyfiyle.

 

 Dilerseniz değişik kutu gramajları ile altı çeşit çikolatanın var olduğu kutulardan da alabilmeniz mümkündür. Kutuların içindeki çikolata çeşitleri şöyle oluşmaktadır; sütlü çikolata kaplı içinde fındık bulunan üçlü fındık, içinde süt kreması, tereyağı ve bitter dolgusu  ile karıştırılan bitter çikolata kaplı ganaj, sütlü çikolata kaplı içinde fındık kreması bulunan kristal, bitter çikolata kaplı içi karamel dolgulu pabuç, sütlü çikolata kaplı içi karamel dolgulu fiyonk, sütlü çikolata kaplı içi fındık krokan çikolata’dan oluşan  pral. Bu çeşitleri içeren kutu seçenekleri 350 gr (30 adet), 500 gr (42 adet), 750 gr (64 adet), 1000 gr (88 adet)’ ti içinde barındıran kutu gramajlarından oluşmaktadır.

 

 Dilerseniz herhangi bir tabak ya da sizin getireceğiniz bir objenin içine de çikolata dolumu yapılabilmektedir. Acıbadem ya da Sahrayıcedid mağazalarımızdan istediğiniz zaman bu dolumu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Satın alacağınız ürününün sunumu da anneler gününe layık bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu önemli günde göze hitap etmekte bizler için büyük önem taşımaktadır.

 

 Bu özel gün de yaratılan sıcacık ortamda sevgiyle üretilen el yapımı çikolataların sizlere hissettireceği doyum hem gözlerinize hem de midenize hitap edecektir. Taptaze tadına doyulmaz çikolata ile kolaylıkla bir taşla iki kuş vurabileceksiniz. Anneler gününü unutulmaz tatlarla süsleyin. Kendiniz ve tüm sevdikleriniz için en iyi lezzeti deneyimlemelerini sağlayın. Mutluluğu lezzetle yaratın.

 

 İnternetten vereceğiniz siparişleriniz de İstanbul içi kurye seçeneği ile aynı günde ulaşım, kargo seçeneğiyleyse tüm Türkiye’ye ulaşım sağlanmaktadır. Mağazalarımızdan hafta içi ve cumartesi 09:00 20:00 Pazar günleri ise 12:00 18:00 saatleri içinde ürün satın alabilmeniz mümkündür.

 

 Sevgiyle hatırlanan çikolatanın lezzetiyle perçinlenen mutluluk dolu nice Anneler günleri dileriz.

 

 Her an keyifli bir yolculuktur, tadına varın …