Bu kategoriye en kısa sürede ürünlerimiz eklenecektir.


Yılbaşı Çikolatası

 

 Yeniliklerle, sürprizlerle hayattan umut dolu beklentilerle yeni bir yıla geçiş yaptığımız gün keyfi ve mutluluğu beraberinde getirmelidir. Yılbaşı zamanları sevdiklerimizle geçirdiğimiz en değerli anlardan biridir. Bu anı yılbaşı çikolatası kategorisinde bulunan çeşitlerimizle zenginleştirmek sizin elinizde. Çikolata mutluluk ve haz dolu bir yılın kapılarını sizler için açacaktır.

 

 Chicolatte yılbaşı çikolatası kategorisinde yılbaşının gözde rengi kırmızıyla bütünleşmiş kutular, objeler, hasır sepetler ve daha bir sürü seçenek bu özel gününüze renk katmak için oluşturulmuştur.

 

 El yapımı karamelli çikolatadan, üçlü fındık çikolataya, bitter dolgulu ganaj çikolatadan, krokanın doyumsuz lezzetine, üç katmandan oluşan dışı bitter kaplı içi karamelli çikolata dan, içi fındık kremalı olan kristal çikolata ile birlikte altı çeşit karışık çikolata seçeneğiyle sizlerle buluşuyoruz.  Farklı lezzetler olarak rulokat, frambuazlı, hindistan cevizli, karamelli, beyaz çikolatalı, bitter kaplı truff seçenekleri, çifte kavrulmuş dışı bitter çikolata kaplı fıstıklı lokum, bitter veya sütlü portakal stick, sütlü ya da bitter çikolata kaplı bademli, fındıklı, fıstıklı, portakallı drajeler, madlen çikolata çeşitleri yılbaşı için oluşturulmuş konseptlerimizin içinde bulunmaktadır. Dilerseniz kuruyemiş ve daha farklı çeşitleride içinde bulunduran konseptler hazırlamakta mümkündür.

 

 Yılbaşı sevgimizi paylaşmak, sevdiklerimizi mutlu görmek ve tüm güzel hislerimizi canlandırabilecek bir atmosfere sahip olabilmemizi sağlamalıdır. Hem göze hem ruha hem de midelere hitap edecek olan yılbaşı kategorisinde bulunan çeşitlerimizle unutulmaz anlarınıza eşlik edebilmek mutluluk kaynağımız haline gelmiştir. El yapımı çikolataların damağınızda bırakacağı tat ile hissedeceğiniz haz yılbaşı gününüzü mutluluğunuzla kapsamanızı sağlayacaktır.

 

 Aile bireylerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız, çocuklarımız, eşimiz, sevgilimiz, değer verdiğimiz büyüklerimiz kısacası hayatınızda ki her kişiye hitap edebilecek olan yılbaşı çikolatası kategorisinde sevginizi çoğaltmak ve gülen gözlerle yeni yılı karşılamanızı sağlamaya çalışmaktayız.

 

 Yılbaşı zamanları dışarının soğuğunu içimizin sıcağıyla ısıtmamız gereken tarihlerdir. Bu durumu gerçekleştirmemizi sağlayacak en tatlı yollardan biri şüphesiz ki çikolatadır. Hele ki çikolata el yapımı ise içimizin sıcacık olacağı kesindir.

 

 Yılbaşı çikolatası seçenekleriyle sizlerin mutluluğunu hedefleyen Chicolatte kolay ulaşım seçenekleriyle bu özel günde ki sürprizlerinizi gönül ferahlığıyla yapabilmenizi sağlamaktadır. Taptaze iç ısıtan, damaklarda doyulmaz bir lezzet bırakan el yapımı çikolatanın farkı günün anlam ve önemine gayet uygun bir hediye seçeneği değil mi sizce de? Bu günde kalpleri ısıtmanın en sevimli yollarından birinin çikolata olduğu kesin. Yılbaşı çikolatası kategorisinden seçeceğiniz herhangi bir seçenekle sevdiklerinize günün en sevimli sürprizini yaşatabilirsiniz.

 

 Sevdiğiniz kişilerin mutluluğunu görmek sizin yılbaşınızı da keyfin doruklarında geçirmenizi sağlayacaktır. Mutluluk paylaştıkça çoğalır ve bu hissi yaratmak çikolatayla çok kolaydır. Sizleri en kolay ve keyifli yolla yılbaşı gününü geçirmeye çağırıyoruz. En keyifli zamanlara yılbaşı çikolatası kategorisinden seçeceğiniz bir seçenekle imza atın. O anı ve günü çikolatanın unutulmaz lezzetiyle keyifli bir anıya dönüştürün. Çikolatanın varlığı taçlandıracak yılbaşınızı. Yeni yılın mutluluk hissi çikolatanın vereceği seratonin hormonun da saklı.

 

 Kolay ulaşım şekilleriyle Türkiye’ nin her yerine rahatlıkla ulaşımımız bulunmaktadır. Sevginize sevgi mutluluğunuza mutluluk katmak için en özel günlerinizde sizin için buradayız. Chicolatte keyifli anları yaratır sizler için var eder ve anılarda yer eder. Yeniliklere keyifli sürprizlerle kapı açmak Chicolatte yılbaşı çikolatası ürünleriyle kolaylıkla mümkün.

 

 Haydi Yılbaşınızı Chicolatte Yılbaşı çikolata seçenekleriyle renklendirin. Bu günü hakettiği damak lezzeti ile buluşturun. İster internetten sipariş ile isteseniz de mağazalarımızdan gelip satın alabileceğiniz ürünlerimiz sizlerle.

 

 O zaman en kolay ve doyulmaz tatlarla sevdiklerimizi mutlu edecek sürprizler yaratmaya…

 

 Yılbaşınız sevginizle ışıldasın…