Sevgiliye Çikolata

 

"Sevgiliye Çikolata" kategorisinde pelüş fiyonklu desenli kalp kutulardan "Seni Seviyorum" yazılı kalp ürünlere, kadife dokulu ürünlerden içine fotoğraf koyabileceğiniz objelere ve nostaljik hediyelik ürünlere kadar birçok farklı konsept ürünü size sunulmaktadır.

 

Aşk ve lezzeti size bir arada sunan "Sevgiliye Çikolata" kategorisinde her birinde farklı çikolata lezzetlerini keşfedebileceğiniz çeşitli kutu ve obje seçenekleriyle sevdiğinize sevimli bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

 

El yapımı fıstıklı kalp çikolatalar, karamelin yoğun kıvamıyla zevki size sunan fiyonk çikolatalar, fındığın tadına varabileceğiniz üçlü fındık çikolatalar, krokanın eşsiz lezzetiyle bitter çikolatayı yeniden keşfedeceğiniz ganaj çikolatalar, içinde fındık püresi olan yumuşacık sütlü kristal çikolatalar ile daha birçok çeşidi sizlere sunan Chicolatte, mutluluğunuzu en keyifli hale getirmek için çeşitli konseptleri ile sizlerle buluşmaktadır.

 

"Sevgiliye Çikolata" konseptli kutular ya da seçeceğiniz objeler, uzun yıllar kullanılabilecek, anısı asla silinmeyecek ve eşsiz lezzetiyle de damak tadınızın doyuma ulaştıracak çikolatalarla sizlerin beğenisine göre tasarlanmıştır.

 

Bizler için sevgi çok kıymetli bir duygu olduğundan ve biz de sizlerin bu değerli hissinizi en özel hale getirmek istediğimizden sevdiklerinize hitap etmek amacıyla "Sevgiliye Çikolata" kategorisinde çeşitli seçenekleri sizlere birçok farklı konseptle sunmaktayız.


Özel Günlerin Vazgeçilmezi!


El yapımı çikolatalarımızla, İster aşkınızı ilan etmek, ister yıl dönümüzü kutlamak ve sevdiğinizi istediğiniz her an mutlu etmek Chicolatte'nin sizler için tasarladığı konseptlerle istediğiniz her an mümkün. Küçük sürprizleriniz sevginizi kapsayacak ve büyütecek, hem damak tadına hem de göze hitap edecek. Küçücük bir objeyle birleşen çikolata unutulmayacak anılara sebep olacak belki de.

Hayatınızdaki kişiyi en moralsiz anında bile şüphesiz ki Chicolatte'nin "Sevgiliye Çikolata" kategorisinde bulunan çikolata konseptleriyle mutlu edebilmeniz mümkün. Sevgilinize çikolata ile mutluluk vermekle birlikte kalbini fethedebilir duygularınızı en tatlı şekilde ifade edebilirsiniz.

Hayatlarımızda anı yakalamak artık çok önemli! Chicolatte el yapımı çikolatalarıyla bu durumu yaşamanın ve An'a keyif katmanın en tatlı yolunu sizler için oluşturmaktadır.


Keyifli Anlarınızı Paylaşmaya Ne Dersiniz?

 

Çoğumuzun hayatlarına dair kareleri keyifle paylaştığı Instagram ve Facebook gibi mecralar aracılığıyla, sevdiğinize göndermek için seçtiğiniz  herhangi bir Chicolatte hediyeninizi ve en mutlu ruh halinizi unutulmaz bir fotoğraf karesiyle sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Böylece sevgilinizi, hem sizden gelen bu keyifli çikolata konseptiyle buluşturup hem de bu anı başka sevdikleriyle paylaşıp beğenilerini alma fırsatını ve mutluluğunu ona sunabilirsiniz. 

Chicolatte "Sevgiliye Çikolata" kategorisiyle hem sizin hem de sevgilinizin mutluluğu önemsenmiştir. Bu durumu en keyifli şekilde yaşayıp paylaşmanız için tüm seçenekler sizlere sunulmuştur. Bulunduğunuz her yerden kolaylıkla Türkiye’nintüm noktalarına rahatlıkla ulaştırılabilen çikolata seçenekleri sizler için oluşturulmuştur. Sevgilinize çikolata ile yaşatacağınız ufacık bir mutluluk belki de tüm keyifli kapıların açılımı olacaktır:)  Bu durumda da Chicolatte el yapımı çikolatalarıyla sizler için alınabilecek en tatlı hediye olabilir. Haydi o zaman, siz de sevginizi Chicolatte "Sevgiliye Çikolata"ürünlerinden seçeceğiniz bir ürünle tatlandırıp mutluluğunuza mutluluk katın.